מערכות כריזה

מערכות כריזה

מערכות כריזהמערכות כריזה - סוכנויות אדר מתמחים במתן פתרונות בתחום הפינוי הודיע ​​ומוסיקת רקע, הגנה רחבה של משתמשים פרטיים וציבוריים עם הציוד המתקדם ביותר, המיוצר על ידי מיטב היצרנים בעולם, עם דגש על איכות ללא פשרות, אמינות, מדריך למשתמש וללא בעיות פעולה במשך שנים רבות.

מערכות כריזה נועדו למגוון רחב של מטרות והצרכים ולכן חשוב להגדיר את המכונה למנהל המערכת, תוך מתן הדגש על איכות הציוד וההתקנה.
מערכות כריזה עומדות בדרישות הסטנדרטים האירופים ואמריקאים, השימוש במערכת מודולרית מורכבת כדי להתאים פשוט או מורכב. יש גם מערכות ממוחשבות המאפשרות מעקב ב 100% את כל החלקים: רמקולים, כבלי רמקולים, מגברים, כולל העברה אוטומטית, מיקרופונים ומתח אספקה.
ישנם סוגים שונים של ציוד מתוצרת, תנאים ויעדים ולכן חשוב להתאים את הציוד בהתאם לאתר של התקנת הטבע, סוג ומטרה.

מהי מערכת כריזה?

מערכת כריזה היא מערכת קול המאפשרת החיבור של רמקולים ושופרים מרובים. מערכת הכריזה משמשת בעיקר להודעות ולמוסיקה ברקע. מערכות כריזה אינן מתאימות להגברה של אירועי מוסיקה.

מה ההבדל בין מגברים מערכות כריזה למגבר מערכת הקול?

מגבר מערכות כריזה הוא מגבר מונו מאפשר חיבור של רמקולים / שופר מרובים בו זמנית. עם זאת מערכת הגברה מותאמת מגבר מתחברת בדרך כלל זוג רמקולים.
מערכת מגבר מתאימה לחיבור רמקולים/ שופרים במרחק עשרות ואף מאות מטרים מהמגבר. עם זאת מערכת קול יכולות להתחבר למרחק קצר של 10-20 מטרים מהרמקול. מיקסר מערכות כריזה מאפשרת את הרמקול לאזורים שונים (כל אזור בנפרד או בשילוב של מספר אזורים).

מה ההבדל בין שופר לרמקול? השופר בבימויו ביעד ספציפי והוא יכול היה לשמוע את קול למרחקים ארוכים. מרחיב את צליל רמקול ולכן מתאים למשחק. שיפור רמקול פחות מתאים להשמעת מוסיקה. כמו מנורת חצוצרה או רמקול לייזר מנורה. מה ההבדל בין שופר שופר מתכת פלסטיק? מתכת השופר נשמע יותר טוב. מהו מנהל התקן? חצוצרות מתכת מורכבת משני חלקים: פיית חצוצרה + נהג. נהג מייצר את הצליל, קול שופר הנטייה של אלומה רחבה או צרה. מהווה שופר בנהג. אתה לא יכול להשתמש באחד בלי שני.

תפקידן להעביר מסרים למספר רב של אנשים כמו בכנסים, במסיבות, במקומות ציבוריים.
כולנו נתקלים במערכות כאלה מדי יום אך רובנו לא מודע לזה. מערכות כריזה נמצאות גם בסופרים, בבתי ספר, ברכבת ובעוד מקומות שונים.
  
אדר סוכנויות מתמחה בשיווק מוצרי הגברה ותאורה משווקת גם מערכות כריזה ממיטב החברות ומסוגים שונים.
קיימות מערכות כריזה בגדלים שונים ולמטרות שונות, אדר סוכנויות משווקת ומתמחה בכל הסוגים של מערכות כריזה והיא מהחברות המובילות בארץ בתחום.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת מאדר סוכנויות.