מגברים

מגברים

מגבריםבמשך שנים נראה הייתה כי בארגז חול אודיו המיתי, מגברים של שני ערוצי אודיו ומגברים של קולנוע ביתי רב ערוצים לא יכלו להתקיים זה לצד זה. החבר 'ה בשני ערוצים, לא אהבו את הרעיון של 5.1, 7.1 וגלגולי שמע היקפי אחרים, או באמצעים שנדרשו כדי לייצר מוסיקה ותוכן סרט בפורמט סראונד.

וכמה אוהדי קולנוע ביתיים נצפים אודיו דו ערוצים כפתרון מיושן שלא הצליח לספק את התמורה הטובה של חוויית צפייה סרט אמיתית. במשך כמה השנים האחרונות, עם זאת, ציוד הגברה ותאורה במגרש משחקי האודיו הפך לנגיש יותר. הודות להבשלה של טכנולוגיות אודיו דיגיטליות, כולל קבצים דיגיטליים, התקנים ניידים ומוצרי חומרה חדשים, מערכת יחסים סימביוטית יותר בין שני הצדדים התפתחו ... והתיאטרון שלך וחדרי האזנה הם הנהנים.

אף פעם לא היה זמן טוב יותר כדי להעריך גם מערכות היקפיות שני ערוצים, מכירות מוסיקה בפעם הראשונה מזה שנים גדלה, ופלגים בתוך תעשיית המוזיקה הם אפילו לא מסתכלים על הרחבת המוצרים שלהם עם אפשרויות כמו גישה טובה יותר לקבצי אודיו ברזולוציה גבוהה. אז אתה רוצה מערכת שיכול לטפל בפורמטים רבי עוצמה דולבי ו DTS לא דחוסים שמע היקפי כמו מה מציע Blu-ray, כמו גם סטריאו המתוק לכל דבר, החלת הזרמת אודיו לתקליטורים ויניל לרזולוציה גבוהה או 24-bit/96kHz 24/192 קבצים דיגיטליים.

מקצוע אלקטרוניקה מותאם אישית מתבקשים יותר ויותר לתכנן ולהתקין מערכות, כי כדי לספק את כל שמע הדברים. בחודש שעבר הראיתי לך שלושה חדרי אודיו שונים מאוד, שהושלמו במלואו ("האמת על ההקשבה חדרים"); לבעיה זו בקשנו שלושה יתרונות CE ותיקים ממליץ על שלוש מערכות תיאורטיים המשלבות טכנולוגיות שונות אלה. אנחנו גם ביקש מהם להתייחס לשיקולי תקציב, ביצועים וידידותיים למשתמש, האופייניים לפתרונות אלה מאפשרים להעביר בקלות מהעולם של להפוך מאמינים ולמציאות.

כל מי שהיה סביב משחק אודיו לכל אורך הזמן יודע "אמת", קול אחד בלבד כבר מקבל יותר גרוע. תשאל כל חובבי האזנה ויניל הוא הטוב ביותר. מגברים דיגיטליים נשמעים "מכאני" קונוסים אלומיניום להישמע "מתכתיים" את "התיאוריות" לעולם לא נגמר למרות שאנו לא מנויים על רבים (ביותר) של רעיונות אלה, דבר אחד הוא בהחלט נכון: מגברי רמה א לא החליפו משום שאנשים חשבו טיפולוגיות מגבר אחר נשמעה "טובה יותר" לא, הסיבה לכך הייתה, כי מגברי רמה א היו יעילים להחריד (לאבד עד 80% מהכח שלהם לחום ולפעמים יותר) נוסף על כך, בעת שישב ולא עושה שום דבר, מגברי רמה א ללא הרף כוח הטרנזיסטורים, כלומר הם תמיד ציור כוח משמעותי מהקיר. זה גורם להם לא רק חם אלא גם יקר לרוץ.

אבל היתרון הוא שמגברי רמה א הם חלק מהמגברים המדויקים ביותר שם בחוץהעיצוב לא יעיל, לעומת זאת, לא ראה אותם נופלים מגדולתו. אבל עבור אודיופילים אין שום דבר שהם לא יעשו לטוהר קולי זה כבר ראה מגברי רמה א הופכים את הדברים של אגדה ונחשק על ידי אודיופילים בכל רחבי העולםהפשרה הפופולרית (ומשמש ברוב המקלטים בימים אלה) היא מגבר / סוג רמה ב' כיתה משלבת כיתת מגבר וכיתה ב 'מגבר רמה ב' אין לו כוח זורם דרך הטרנזיסטורים במצב המתנה בזמן שהכיתה יש לו כוח מלא. עם מגבר ייצוגית, יש כמות קטנה של חשמל שזורמת במתנה. זה נותן יעילות גבוהה בהרבה (כ -50%), אך, לחובבי ההאזנה, חיסכון בחשמל על חשבון הפוטנציאל של דיוק קולי הוא פשרה מתקבלת על הדעת.

לצפייה בקטלוג מגברים לחץ כאן