מערכת רמקולים

מערכת רמקולים

מערכת רמקוליםמערכת רמקולים היא למעשה מערכת המורכבת משתי יחידות, רוב הרמקולים (במארז אחד או תאומים), ומגבר קטן במרכזו של המקרה או בכל רמקול. מגבר הוא אחראי להגברת האות מהשחקן.
כשזה מגיע לאיכות צליל, גודל לא משנה. יש מערכת רמקולים קטנה עם קול מעולה ושלא כמו מערכות גדולות יותר נשמעת יותר גרועה. הנה, טעם אישי הוא מכריע, ואתה יכול להאזין ללפני הרכישה אותו - כמובן, ברשותך, שחקן עם מעט טעם מוסיקלי אופייני.
גדול הקפד לבחור קבוצה שמספקת איזון שווה בין שלושת התחומים, ותמיד העדיף מערכת שכוללת סאב לבס. בנוסף, מומלץ לבחור ציוד הגברה ותאורה לבית שכולל לחצנים להתאמת הבס והטרבל, ואם האקולייזר פנימי מלא כגון - מה טוב.

רמקול של המבנה: המבנה הבסיסי של הרמקול מורכב משני נהגים (אלמנטי רמקול שאחראי להפקת צלילים שונים), הטוויטר אחד - הייצור של תדרים גבוהים, והשני לופר לתדרים נמוכים. כל kext פועלת בתדרים שונים, ולכן במונח זה כדי לתאר את המבנה הזה עם שתי חטיבות תדרי רמקולים.
קבוצה נוספת של שלושה רמקולים עם פיצולים (3way), אשר מותקנים בנהג השני הוא השתמש כדי ליצור את התדירות הממוצעת (באמצע הטווח). כפי שכבר הוזכר, למען השלמות, את הצלילים, נסו לבחור מערכת הכוללת יחידה סאב (נפרד או נפרד).

טווח תדרים מציין מה טווח תדרים המיוצרים על רמקול. מגוון הרחב של תדרי רמקול האידיאלי אתה יכול לשמוע כלומר 20Hz-20kHz בפועל, רוב הדוברים יהיה בהשתתפות בהמשך. אבל אם אתם מחפשים רמקולים באיכות צליל בלתי מתפשרות ביקש טווח הנתונים מיידי.
אות לרעש יחס: יחס ההגברה אות לרעש השמע המוגבר של הרכיבים השונים. להבין שנמדד בדציבלים (dB). היחס גבוה יותר, כך טובה יותר איכות הצליל תהיה גבוהה יותר והיחס המומלץ של 80 דציבלים או יותר.

טבע, מערכת רמקולי נגנים הוא קומפקטית וקל יחסית, אבל המערכות מיועדות לניידות, קלה להיכנס מי שקובץ. אם אתם מתכננים לקחת את המערכת לנסיעה או טיול או להשתמש בו בתנאים קשים, כגון חוף ים, או סתם נוטים לשאת את חפציה, לשים את הדגש על כוח. יצרנים רבים מציעים מערכות מתקפלות בחבילה קטנה כאשר אינו בשימוש. מערכות אחרות, כגון מחשב נייד מתקפל צדפה, חלק מכסה עליון מטלטלין ושוב להאזין להרבה פתרונות שונים. כמה יצרנים להציע מערכות עם התנגדות כזו או מצופה גומי סביבות רטובה או מים.

כוח משקף את עוצמת קולו של הדובר, והוא נמדד ב) כוח W RMS לזמן ההאזנה הממוצע) ויש להתייחס לא לכל הנתונים אחרים, כגון "כוח שיא" או "כוח" בלבד. ודא כי המספר מתייחס לכל רמקול בנפרד ואינו סיכום של כל הדוברים שמרכיבים את המערכת.
חלק גדול ממערכת השוק הוא 5-1 וואט, ויתאים בחדרים קטנים או סביבת האזנה קטנה. כל מצב אחר, עדיף לבחור במערכת עם יותר כוח (ואולי, מערכת רמקולים ניידת היא פתרון עבורך). רק תזכור שמערכת עם הספק גבוה מהיצרנים המוכרים ביותר של גדול ויקר מאוד.
באופן כללי, כמעט תמיד מחובר למערכת החשמל להיות מערכות אנרגיה גבוהות יותר בהתבסס סוללות. אבל חשוב לזכור שאין קשר בין כוחה של המערכת ואיכות הצליל שהוא מייצר. כמובן, חשוב לזכור שהאזנה למוסיקה בקול רם מדי, מערכת הסוללה, לקצר באופן משמעותי את חיי הסוללה, וכן, כתוצאה מהמערכת.

קרא עוד: רמקול bluetooth